Adres:
Odunluk Mah. Liman Cad. Kızılay Plaza
İş Merkezi No:17/20 Nilüfer / BURSA
Telefon:
0224 232 07 06

Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. İstanbul  Esenyurt Üniversitesi klinik psikoloji alanında yüksek lisans eğitimini tamamlayarak klinik psikolog ünvanımı aldım.

Lisans eğitimim boyunca   Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi,  Çocuk Gelişimi ve Aile Danışmanlık Merkezi ve Dörtçelik Çocuk Hastanesi’nde gönüllü stajlar yaparak farklı alanlarda gözlem ve deneyim fırsatı buldum.

Mezuniyetimin ardından  Aile Danışmanlık ve Çocuk Gelişimi Merkezinde asistan psikolog olarak görev aldım. çocukluk döneminde yaşanan sorunların tanımlanması ve çözülmesi aşamalarında çocuklarla;  bu süreçlerin planlanması aşamasında  ise öğretmen ve aileler ile yapılan görüşmelere katılım sağladım.

Yine aynı dönemde  Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kurum psikoloğu olarak dezavantajlı grupların bireysel eğitimlerinde akademik ve sosyal becerilerin kazandırılmasına yönelik olarak özel eğitim öğretmenleri ve ailelerle sürecin planlanmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirdim. sosyal becerilerin kazandırılması aşamasında iletişim ve oyun çalışmalarında bulundum

Pek çok nedenle psikolojik bir desteğe ihtiyaç duymak mümkün olabilir. Farklı yaş ve durumlarda etkili destek sağlayabilmek ve güncel yöntemleri takip etmek için eğitim almaya, araştırmaya, gelişmeye yönelik yoğun bir şekilde devam etmekteyim. 

Tıpkı beden sağlığı gibi ruh sağlığı da kişinin hayat kalitesinde önemli belirleyicilerinden biri.  Bu açıdan bakıldığında bütüncül bir sağlık anlayışını sağlamak için doktor, diyetisyen ve psikolog işbirliğinin önemli olduğunu söylemek mümkün. Bu sürecin bir parçası olarak, danışanların duygusal, sosyal  ve davranışsal anlamda  baş etmekte zorlandığı problemler için psikolojik destek vermekteyim.