Adres:
Odunluk Mah. Liman Cad. Kızılay Plaza
İş Merkezi No:17/20 Nilüfer / BURSA
Telefon:
0224 232 07 06

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olup, diyetisyen ünvanını aldım. 

Şuan Anadolu Üniversitesi Fitoterapi yüksek lisansına devam etmekteyim. 

VM Medical Park Bursa Hastanesi 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 

Kanser Erken Tarama ve Teşhis Merkezi’nde 

Gastroenteroloji, Onkoloji, Hematoloji, Nefroloji, Psikiyatri, Endokrinoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, İç Hastalıkları(Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları gibi bir çok bölümde görev aldım. 

Danışanlarımda değişmesini dilediğim her bir parametrenin bundan sonraki hayatında alışkanlık haline gelmesi için büyük bir emek ve özenle çalışıyorum. 

Programlarımı danışanlarımın sosyal yaşamlarını dikkate alarak oluşturuyor, görüşmelerimizi online olarak da destekliyorum. 

Hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisinde besinlerin bilimsel olarak ortaya koyulmuş spesifik özelliklerinden ve hali hazırda eğitimini almakta olduğum fitoterapi yöntemlerinden de faydalanıyorum.

Sadece kilo alıp verme programlarında değil birçok hastalığın tedavisinde doktor diyetisyen işbirliğinde ‘’ Doğru beslenme bütünsel sağlığın anahtarıdır.’’ felsefesiyle hareket ediyorum.

Danışanlarımın önce metabolizmalarını tanıyıp metabolik dengelerini sağlamaya özen gösteriyorum.

Programımı tamamladığım her danışanımın ‘ben kendimin diyetisyeniyim’ diyebileceği hale gelmesi için özel beslenme arşivini oluşturmakta ve kapsamlı beslenme eğitimlerimi seanslarımızda tamamlamaktayım.