Adres:
Odunluk Mah. Liman Cad. Kızılay Plaza
İş Merkezi No:17/26 Nilüfer / BURSA
Telefon:
0224 232 07 06

Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olarak diyetisyen ünvanını aldım.

Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, Yakacık Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde Özel Maltepe Bölge Hastanesi’nde görevlerde bulundum.

Medicana Hastanesi projesinde bulunarak yatan hastaların diyetlerine uygun menü planlamalarını yaptım, bölgedeki birçok projeye sağlıklı beslenme ile ilgili destekte bulundum.

Danışanlarıma sağlıklı beslenmeyi veya hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisini yaşamlarına adapte edebilecekleri şekilde; kişinin yaşam tarzını göz önünde bulundurarak, danışan ile beraber karar vererek uyguluyorum.   

Geriatrik  ve çoklu kronik hastalıklarla mücadelede tıbbi ve tamamlayıcı beslenme tedavisini uygulayarak hastalıkların komplikasyonlarını önlemek, yaşam standartlarını iyileştirmek için çalışmalar yapıyorum.

Danışanlarım buradan çıkarken değişim listelerine hakim olabilecekleri, hayatlarındaki alternatifleri kendileri uygulayabilir hale gelecekleri beslenme eğitimini de almış olmaktadırlar.

Hedefimiz sağlıklı yaşam için sürdürülebilir sağlıklı beslenme modelini oluşturarak yaşam tarzı haline getirmek.