Hemen Randevu

Hakkımızda

Prof. Dr. Sedat DEMİR

2018 yılı ağustos ayında faaliyete başlayan Muayenehanemiz Genel Dahiliye branşındaki hastalıkların tanı ve tedavisinde farklı bir butik konsept anlayışıyla hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Mevcut imkanlarımız ile branşımızdaki tüm hastalıkların tanısal işlemleri çok hızlı, konforlu, güvenilir bir şekilde ve ekonomik olarak uygun maliyetlerle yapılmaktadır.

Bünyemize mevcut olan laboratuvar ve görüntüleme sistemleri ile bir çok hastalığın tanısında aynı gün sonuca varılabilmektedir.

Hizmetlerimiz hemşire, fizyoterapist, diyetisyen ve psikolog ile desteklenerek bu alandaki hastalıkların tedavisindeki tamamlayıcı unsurlar en etkin bir şekilde hastalarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Günümüzde MODERN TIP UYGULAMALARI yanında TAMAMLAYICI TIP unsurlarının da çok önemli bir yer işgal etmeye başladığı görülmektedir. Ancak modern tıp uygulayıcılarının çoğu kere tamamlayıcı tıp yöntemlerini reddetmesi nedeniyle bu alan açık kalmakta ve çoğu kere hastalarımız yanlış ve art niyetli kanallara yönelerek gereksiz ve çoğu kere zararlı bir takım uygulamalara maruz kalmaktadır.

Amacımız modern tıp yöntemlerini reddetmeden ve en üst düzeyde uygulayarak ancak gerektiğinde tamamlayıcı tıp yöntemlerini de bilimsel ve doğru bir şekilde kullanarak hasta tedavisinin bütünlüğünü sağlamaktır. Bu konu da bilimsel etkinliğini kanıtlamış hocalarımız ile birlikte çalışılmaktadır.

Günümüzde hasta tedavisinin sadece ilaç yazmak, reçete vermekle olmayacağı artık çok net olarak görülmektedir. Hastalarımıza bütünleyici tedavileri uygulanmadan ve en önemlisi sağlıklı yaşam koşullarına uyum sağlatmaksızın yapılan tedavilerin başarı şansı çok düşük olmaktadır.

Bu nedenle tamamlayıcı tıp önerileri, diyetisyen ve psikolog desteği, fizyoterapist destekli, kişiye özel spor programları aracılığıyla mümkün olan en fizyolojik tedavi yöntemleri kronik hastalıkların tedavi ve takiplerinde uygulanmaktadır. Böylelikle maksimum normal hayat adaptasyonu sağlanmaktadır.

ALANINDA UZMAN KADROMUZ

Alanında Uzman Kadromuz

Nilgün GAMSIZ
İdari Müdür
Sevde KARA
Diyetisyen
Prof. Dr. Sedat Demir
Dahiliye Uzmanı
Ebru ÖZCAN
Hemşire
Berna YILMAZ
Hemşire